Categories: Aktualności
Share

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy  na Bal Karnawałowy organizowany przez Restaurację Chata Polaka pod Patronatem Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach , który odbędzie się w dniu 17 lutego 2023 roku w Restauracji Chata Polaka przy ul. Kozielskiej 297, 44-164 Gliwice.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę przy doskonałym Menu, które zaserwuje Restauracja Chata Polaka oraz wiele atrakcji min. pokaz akrobatyki sportowej ( taniec w kole). Imprezę poprowadzi DJ, który zagwarantuje wspaniałą oprawę muzyczną Imprezy.

Rozpoczęcie imprezy godz. 19:00

 Koszt 300 zł/ za osobę

Z przyjemnością zapraszam Państwa do uczestnictwa w tym prestiżowym przyjęciu. W przypadku zainteresowania udziałem w Balu Karnawałowym, proszę o przesłanie zgłoszenia do RIPH w Gliwicach pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@riph.com.pl bądź telefonicznie tel. 32 231 99 79  Ponieważ przyjęcie ma charakter zamknięty, zaproszenia mogą mieć tylko charakter imienny.

Prosimy o potwierdzenie udziału w Balu Noworocznym do dnia 23 stycznia 2023r. Po otrzymaniu potwierdzenia chęci udziału prześlemy do Państwa dane do przelewu bądź informację, gdzie dokonać wpłaty. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo zaroszenie na Bal.  Ilość miejsc na Balu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Z wyrazami szacunku

Prezes Izby

Wiktor Pawlik

 

Pozostałe posty

  • Konferencja pt. „Dziedzictwo biznesowe: najlepsze praktyki dla firm rodzinnych”.

  • Drugi dzień posiedzenia Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach ( 30 listopada 2023r)

  • Posiedzenie Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach ( 29 listopada 2023r)