Share
W dniu 17 lutego 2023 roku odbyło się spotkanie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach w centrali firmy AIUT wraz wyjątkowymi gośćmi:
Prof. zw. dr hab. inż. Jerzy BUZEK oraz dr Jerzy Podsiadło prezes Oddziału PTE w Katowicach, który podpisał porozumienie pomiędzy Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział Katowice  a Regionalną Izbą Przemysłowo Handlową w Gliwicach  o wzajemnej promocji, wspólnej realizacji projektów oraz wspólny udział w wydarzeniach.
Po części oficjalnej wydarzenia zgromadzonych gości zaproszono do zwiedzania hali produkcyjnej  Firmy AIUT, która od lat projektuje, tworzy i integruje systemy dla przemysłu od ponad 30 lat.  Firma dostarcza na europejski i światowy rynek kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, IT oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Fotorelacja z wydarzenia jest dostępna na facebooku  https://pl-pl.facebook.com/RIPHwGliwicach/
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, garnitur i tekst „aiut WE INNOVATE TECHNOLOGY www.alut.com .com www aiut”
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i garnitur
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Pozostałe posty

  • Konferencja pt. „Dziedzictwo biznesowe: najlepsze praktyki dla firm rodzinnych”.

  • Drugi dzień posiedzenia Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach ( 30 listopada 2023r)

  • Posiedzenie Sądu Arbitrażowego przy Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach ( 29 listopada 2023r)