Categories: Aktualności

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, Lider projektu „EKOLIDERKI – wzmocnienie procesu sprawiedliwej transformacji Śląska”, finansowanego w ramach konkursu FERS.01.03-IP.09.0044/23, Działanie 01.03 Kadry nowoczesnej gospodarki, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, poszukuje Koordynatora Projektu.

Miejsce wykonywania pracy: Gliwice, śląskie

Obowiązki:

  • nadzór i koordynacja nad przebiegiem projektu
  • koordynacja i prowadzenie promocji i rekrutacji
  • przygotowanie harmonogramu działań projektowych
  • bieżący kontakt z Uczestnikami Projektu, w tym udzielanie szczegółowych informacji nt. projektu
  • przyjmowanie zgłoszeń, pomoc w wypełnianiu i weryfikacji dokumentów zgłoszeniowych
  • przygotowanie i zatwierdzanie list zakwalifikowanych Uczestników Projektu
  • informowanie o wynikach rekrutacji, opracowanie raportów z rekrutacji
  • prowadzenie bazy danych Uczestników Projektu
  • ustalanie list Uczestników Projektu na warsztaty/doradztwo
  • logistyka warsztatów/doradztwa (wybór wykonawców, sale, catering, zakwaterowanie)
  • rozliczenie i kontrola wydatków projektu
  • opracowywanie danych i monitoring wskaźników
  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji dotyczącej działań projektowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimalnie średnie
  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów UE
  • znajomość wytycznych programowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na cały etat od 1.07.2024 r do 30.04.2026 r.
  • wynagrodzenie 4.500 – 5.000 PLN brutto

Aplikacje (CV ) składać można do 24.06.2024 r. na adres aszymczyk@riph.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, Lider projektu „EKOLIDERKI – wzmocnienie procesu sprawiedliwej transformacji Śląska”, finansowanego w ramach konkursu FERS.01.03-IP.09.0044/23, Działanie 01.03 Kadry nowoczesnej gospodarki, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, poszukuje Specjalisty ds. Oceny i Realizacji Inicjatyw Lokalnych.

Obowiązki:

  • bieżący kontakt z Uczestnikami Projektu
  • pomoc w wypełnianiu wniosków Uczestników Projektu dot. Inicjatyw Lokalnych
  • ocena wniosków
  • realizacja inicjatyw we współpracy z Uczestnikami Projektu i społecznością lokalną
  • rozliczanie, monitorowanie i ocena efektywności działań
  • współpraca i wsparcie Koordynatora projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia w ocenie wniosków o dofinansowanie wsparcia
  • znajomość problematyki transformacji energetycznej regionu i lokalnych problemów ekologicznych
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • pracę na cały etat od 1.10.2024 r do 31.03.2026 r.

Pozostałe posty

  • Zaproszenie na spotkanie pt. „Transformacja Śląska – jak sfinansować dywersyfikację działalności”

  • RIPH strona główna

    Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oferuje sprzedaż używanych urządzeń i akcesoriów

  • Marsz 5km Dobra ( 16 czerwca 2024r.) – Zaproszenie