Nasze usługi

Legalizacja dokumentów

Jeżeli zagraniczny partner handlowy wymaga zalegalizowania dokumentu handlowego i eksportowego to pierwszym etapem procesu legalizacyjnego jest uwierzytelnienie dokumentów przez Krajową Izbę Gospodarczą. Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach prowadzi działalność legalizacyjną w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej.

Wynajem sal szkoleniowych

RIPH w Gliwicach dysponuje profesjonalnie wyposażonymi salami szkoleniowymi. Sale znajdują się w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Zwycięstwa 36.

Izba zapewnia serwis kawowy lub profesjonalną obsługę cateringową.

Śniadania biznesowe

Serdecznie zapraszamy na Śniadania Biznesowe, które regularnie odbywają się w wybranych Restauracjach w Gliwicach w godzinach od 7.30 do 10.00

Szkolenia

RIPH w Gliwicach oferuje duży wybór specjalistycznych szkoleń bezpłatnych i płatnych zarówno dla przedsiębiorców, jak i ich pracowników. Oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb oraz dynamicznie zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Izba organizuje także szkolenia na zamówienie.

Porady prawne

Przytłacza Cię ilość zmian wprowadzanych w biznesie? Pojawiły się zawiłości prawne, których nie rozumiesz i nie wiesz jak rozwiązać swój problem? Potrzebujesz profesjonalnej i skutecznej porady prawnej! Przyjdź do nas i skorzystaj z konsultacji u cenionego prawnika!