Dyżury projektowe

Drodzy Członkowie RIPH!

W odpowiedzi na Wasze oczekiwania startujemy w październiku br. z pierwszym bezpłatnym dyżurem w RIPH pt. pomysł na projekt UE! Dyżur poprowadzi p. Joanna Pauly właścicielka firmy Apauly Group Sp. z o.o. w Gliwicach, obecna na śląskim rynku biznesowym od 16 lat, trenerka i mentorka. Prowadzi firmę konsultingową w obszarze pozyskiwania, rozliczania dotacji unijnych i zarządzania projektami oraz firmę szkoleniowo-doradczą. Jej doświadczenie to ponad 12 tys. ludzi w projektach rozwojowych, udział w projektach o sumarycznym budżecie ponad 1 mld zł, ponad 20-lat pracy w zarządzaniu projektami z menadżerami i przedsiębiorcami, administracją, edukacją, sektorem badawczo-rozwojowym i społecznym. Łączy wiedzę i doświadczenie w projektach komercyjnych i publicznych w tym europejskich. Otrzymała szereg wyróżnień, nagród branżowych i gospodarczych, w tym Medal za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Teraz pochyli się nad Waszymi pomysłami projektowymi!

Dyżur jest bezpłatny wyłącznie dla Członków RIPH. Pierwszy odbędzie się w dniu 10.10.2023 roku w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 36 w godz. 9.00 – 12.00. Dla każdego zgłoszonego przedsiębiorcy przewidziano 30 min. konkretnej rozmowy, dlatego warunkiem uczestnictwa w dyżurze jest rejestracja przez stronę https://forms.gle/pEwMpBkaXqudRVRZ6 . Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się bezpośrednio z przedsiębiorcą, by uzgodnić godzinę przybycia w ww. przedziale czasowym.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona!
Na jednym dyżurze możliwość przybycia 5 firm członkowskich. W przypadku dalszego zainteresowania i potrzeb, będziemy takie dyżury ponawiać.

Serdecznie zapraszamy!