Categories: Aktualności
Share

13 listopada 2023 r., godz. 11.00-14.45
Radisson Collection Hotel, ul. Grzybowska 24 w Warszawie

Krajowa Izba Gospodarcza organizuje XII Meeting Gospodarczy, który odbędzie się 13 listopada 2023 r., w godz. 11.00-14.45 w Radisson Collection Hotel, przy ul. Grzybowskiej 24, w Warszawie.Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Ku energetyce przyszłości z zachowaniem konkurencyjności i bezpieczeństwa”.

Organizowane z inicjatywy Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej KIG i pod jego merytorycznym nadzorem wydarzenie – jak co roku – będzie okazją do dyskusji oraz przedstawienia stanowisk wobec wyzwań stojących przed polityką energetyczną Polski. Debaty prowadzone w trakcie tegorocznej edycji Meetingu Gospodarczego będą dotyczyły takich zagadnień jak m.in.: suwerenność energetyczna Polski, aktualny stan europejskiej polityki klimatyczno-energetycznej, sytuacja na krajowym rynku energetycznym, znaczenie OZE dla niezależności energetycznej Polski, kierunki modernizacji systemu wytwarzania oraz przesyłu i dystrybucji energii. Założeniem Meetingu będzie opracowanie IX Apelu Warszawskiego Krajowej Izby Gospodarczej.

W konferencji uczestniczą corocznie eksperci reprezentujący gospodarkę polską i europejską, naukę, energetykę, ochronę środowiska, partnerów społecznych oraz przedstawiciele administracji publicznej, ambasad i kręgów dyplomatycznych w Polsce oraz mediów.

Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie KIG:https://kig.pl/uslugi/konferencje-kongresy-szko…

Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres e-mail:
gstanczak@kig.pl (tel. 22 630 96 12).

Pozostałe posty

  • Zaproszenie na spotkanie pt. „Transformacja Śląska – jak sfinansować dywersyfikację działalności”

  • RIPH strona główna

    Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oferuje sprzedaż używanych urządzeń i akcesoriów

  • Marsz 5km Dobra ( 16 czerwca 2024r.) – Zaproszenie