Share

Czy myślałeś kiedykolwiek o rozszerzeniu swojego biznesu na nowe rynki? Chcesz poznać atrakcyjne możliwości inwestycyjne w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się krajów Afryki Północnej? Dołącz do Akademii Internacjonalizacji organizowanej przez Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach poświęconej ekspansji na rynki Afryki Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Maroka!

Jeśli interesują Cię nowe możliwości biznesowe i chciałbyś zgłębić potencjał tego dynamicznego rynku, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

MIEJSCE SZKOLENIA: Centrum Internacjonalizacji, Fundusz Górnośląski SA, al. Walentego Roździeńskiego 188 w Katowicach

TERMIN SZKOLENIA: 22 maja 2024 r.

DLA KOGO SZKOLENIE: Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców sektora MŚP z województwa śląskiego, zainteresowanych ekspansją na rynki afrykańskie.

ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA:
1) Różnice międzykulturowe
2) Marketing międzynarodowy
3) Rozpoczęcie działalności na rynku zagranicznym

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 6 godzin.

ZGŁOSZENIA UDZIAŁU: Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/e/aP3am9FeVe

KOSZT / FORMALNOŚCI: Udział w szkoleniu jest bezpłatny (w ramach pomocy de minimis). Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dostarczenie Oświadczenia o otrzymanej pomocy de minimis, Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz zawarcie umowy o udzielenie pomocy de minimis z organizatorem.  Organizator pomoże we wszystkich formalnościach.

Zapewniamy wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z rejestracją. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem szkolenia, Grzegorzem Dadasem, dostępnym pod adresem e-mail: g.dadas@investin.pl lub telefonicznie: +48 660 614 182.

 

 

 

 

Pozostałe posty

  • Zaproszenie na spotkanie pt. „Transformacja Śląska – jak sfinansować dywersyfikację działalności”

  • RIPH strona główna

    Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oferuje sprzedaż używanych urządzeń i akcesoriów

  • Marsz 5km Dobra ( 16 czerwca 2024r.) – Zaproszenie