Share

Szanowni Państwo,

2 września br. Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach wraz z Marszałkiem Województwa Śląskiego oraz Prezydentem Miasta Gliwice organizują XXIX Wielką Galę Izby w trakcie której nastąpi rozstrzygnięcie XIV edycji Konkursu „Marka-Śląskie”. Konkurs ma na celu wyłonienie i wypromowanie osób odpowiedzialnych społecznie, aktywnych i przedsiębiorczych oraz firm, produktów i przedsięwzięć, które ze względu na swoje unikatowe walory i związki z województwem śląskim najlepiej promują nasz region.

Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas części oficjalnej Gali wręczone zostaną również odznaczenia regionalne, honorujące wyróżniających się ludzi, firmy i instytucje, które aktywnie tworzą gospodarkę rynkową, wspierają jej rozwój i dostosowanie do standardów europejskich.

Od wielu lat w Gali udział biorą przedstawiciele wszystkich kluczowych dziedzin życia politycznego, społecznego i gospodarczego, znamienici goście reprezentujący największe organizacje biznesowe regionu, postaci ze świata nauki, kultury i sztuki oraz liczne grono śląskich przedsiębiorców.

Tegoroczna Gala odbędzie się na ternie hali widowiskowej Arena Gliwice ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice.

W przypadku zainteresowania udziałem w Gali, proszę o czytelne wypełnienie zgłoszenia i przesłanie do RIPH w Gliwicach pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@riph.com.pl. Ponieważ przyjęcie ma charakter zamknięty, zaproszenia mogą mieć tylko charakter imienny.

Poniżej znajdą Państwo kwestionariusze zgłoszeniowe oraz aktualny Regulamin imprez organizowanych przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach.

Prosimy o potwierdzenie udziału w XXIX Wielkiej Gali RIPH do dnia 18 sierpnia 2023r. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy do Państwa fakturę VAT. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo zaproszenie na Wydarzenie.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym prestiżowym przyjęciu.

Z wyrazami szacunku

 

Prezes Izby                              Prezydent Izby

Agnieszka Szymczyk             Wiktor Pawlik

 

2023_Formularz_zgloszenia_firmy_niezrzeszone

2023_Formularz_zgloszenia_firmy_zrzeszone

Regulamin Imprez organizowanych przez RIPH

 

Cennik opłat

za uczestnictwo w Wielkiej Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach

 

  Cena netto

dla firm NIEZRZESZONYCH

Cena netto

dla firm CZŁONKOWSKICH

zaproszenie 2-osobowe 400 PLN 300 PLN
zaproszenie 2-osobowe VIP 800 PLN 500 PLN
zaproszenie 1-osobowe 280 PLN 180 PLN

 

*Cenny Netto

 

 

Pozostałe posty

  • Zaproszenie na spotkanie pt. „Transformacja Śląska – jak sfinansować dywersyfikację działalności”

  • RIPH strona główna

    Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oferuje sprzedaż używanych urządzeń i akcesoriów

  • Marsz 5km Dobra ( 16 czerwca 2024r.) – Zaproszenie