Nasi członkowie

Oddział w Zabrzu

 • BetaSoft oferuje oprogramowanie dla firm (obieg dokumentów, CRM, wierzytelności, CDN Optima, Simple System V), BS Recorder – rejestracja rozmów telefonicznych, BS Raporter – raportowanie danych, audyt informatyczny, budowa i serwis sieci, Biuletyn Informacji Publicznej, strony www, sprzęt komputerowy.

 • DEMEX • Specjalizuje się w produkcji opinki i elementów obudowy wyrobisk górniczych • Posiada na potrzeby najemców hale produkcyjne i biura • Jest producentem wody pitnej i dystrybutorem energii elektrycznej • Jest właścicielem znajdującego się na Szlaku Zabytków Techniki Szybu Maciej • Specjalizuje się w rewitalizacji obiektów poprzemysłowych • Zaprasza do industrialnej restauracji Szyb Maciej

 • Zakres usług: Prawo Spółek, fuzje, przejęcia; Prawo zamówień publicznych; Własność intelektualna; Prawo medyczne i farmaceutyczne; Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; Prawo bankowe; Prawo antymonopolowe i konkurencji; Nieruchomości, inwestycje budowlane, prawo budowlane i zagospodarowania przestrzennego.

 • Marani Sp. z o.o. jest integratorem technicznym w obszarze gospodarki sprężonego powietrza i azotu w oparciu o urządzenia własnej produkcji oraz czołowych firm na świecie. W ofercie firmy znajdują się między innymi siłowniki, zawory pneumatyczne, czujniki magnetyczne i uchwyty, a także sprężarki śrubowe. Marani prowadzi także serwis tych urządzeń, dbając o połączenie sprawności i profesjonalizmu.

 • OPA S.A. w Zabrzu wykonuje specjalistyczne usługi kontrolno – pomiarowe i rzeczoznawcze w branży elektro – energetycznej, górniczych urządzeń wyciągowych i automatyki przemysłowej. Zlokalizowane w siedzibie firmy laboratoria badawcze przeprowadzają badania, sprawdzanie i legalizację aparatury pomiarowej, zabezpieczeniowej oraz osprzętu elektroizolacyjnego. Spółka dysponuje też samochodem wyposażonym w stacjonarną i przenośną aparaturę do lokalizacji miejsc uszkodzeń kabli w sieciach wysokiego i niskiego napięcia na powierzchni i pod ziemią. Dzięki wyznaczaniu standardów jakościowych oraz dywersyfikacji portfela świadczonych usług, od niemal 50-ciu lat jest w gronie czołowych firm działających na rynku Polski południowej. Zarząd spółki stawia na zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa dbając o środowisko, w którym funkcjonuje. Konsekwentnie inwestuje w wiedzę i rozwój pracowników, koncentrując się na obszarach jej kluczowych kompetencji.

 • Usługi gastronomiczne i kateringowe, organizacja przyjęć i bankietów.

 • Grupa Powen-Wafapomp SA stawia na stabilną i dobrze dopasowaną do potrzeb klientów ofertę produkcyjną. Dostarczamy urządzenia do elektrowni, elektrociepłowni, hut, kopalń (około 90% pomp w polskich kopalniach pochodzi z naszej firmy), a także zakładów chemicznych i petrochemicznych, cukrowni, zakładów wodociągowych i wielu innych odbiorców.

 • Producent wysokiej jakości tabliczek znamionowych ze stali, miedzi, mosiądzu i brązu. Wykonujemy tabliczki znamionowe oraz inne prace techniką grawerowania mechanicznego.

 • Firma Sicuro Sp. z o.o zajmuje się usługami z zakresu ochrony mienia i monitoringu obiektów. Poza ochroną zajmują się również świadczeniem usług w zakresie sprzątania obiektowego. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i dokładają wszelkich starań, by usługi przez nich świadczone były na jak najwyższym poziomie.

 • Prace prowadzone w instytucie dotyczą rozwoju technik diagnostyczno-terapeutycznych oraz aparatury i oprzyrządowania do diagnostyki, terapii i rehabilitacji chorych. Głównymi obszarami działalności B+R są: nieinwazyjne elektrostymulacyjne metody diagnostyki i terapii chorób serca, systemy kontroli i nadzoru pacjentów poddawanych elektroterapii chorób serca, systemy monitorowania i nadzoru matki i dziecka w czasie ciąży i porodu, systemy rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej i ruchowej, technologie mechatroniczne dla zastosowań medycznych, systemy telemedyczne i technologie informatyczne dla wspomagania diagnostyki i terapii chorych, zaawansowane metody przetwarzania i analizy sygnałów biomedycznych, prace rozwojowe w zakresie krajowej i międzynarodowej działalności normalizacyjne

 • Tworzymy wysokiej jakości przemysłowe opakowania drewniane, a w naszym tartaku produkujemy tarcicę oraz drewno konstrukcyjne. Budujemy też ekologiczne domy prefabrykowane. Zajmujemy się specjalistyczną obróbką skrawaniem elementów metalowych. Wykonujemy też konstrukcje spawane o różnym stopniu skomplikowania. Wykonujemy profesjonalne termoformowanie i wykrawanie wyrobów z różnego rodzaju tworzyw sztucznych dla firm z różnych branż

 • Firma specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych takich jak: konstrukcje spawane dla budownictwa, górnictwa i energetyki, precyzyjne wycinanie detali z blach, obróbka skrawaniem, elementy maszyn i urządzeń, remonty i produkcja zmechanizowanych obudów ścianowych, korpusy silników elektrycznych dla górnictwa. Posiada uprawnienia do wykonywania konstrukcji spawanych według normy DIN-18800-7 oraz certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania jakością wg wymagań normy DIN EN ISO 3834-2.

 • Firma zajmuje się bilansowaniem potrzeb w zakresie gospodarki wodnej i ściekowej oraz zapewnieniem ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków na terenie Zabrza; kontrolą gospodarki wodno-ściekowej oraz jakości wody i ścieków; oczyszczaniem ścieków przed ich wprowadzeniem do wód otwartych; naprawą, legalizacją i montażem wodomierzy; uzgodnieniami projektów i warunków podłączenia do sieci wod.-kan; wykonywaniem oznaczeń analitycznych wody i ścieków we własnym laboratorium; odbiorem nietypowych nieczystości; odbiorem nieczystości płynnych.